Paragraph

 

Natuke minust

Väga meeldiv, et olete sattunud minu kodulehele. Olen Liis, sinu fotograaf.

Minu fotohuvi on mind saatnud juba väiksest peale, aga tõsisemalt haaras see mind, kui olin lapsega kodus nii umbes 2013 aastal. Olemas olev fotoaparaat ei rahuldanud enam minu soove ning soetasin endale uue ja parema kaamera ning hakkasin ka rohkem pildistama.

Sellest ajast saati olen üha rohkem pildistanud. Mulle väga meeldib õppida ja katsetada. Olen enda oskusi arendanud erinevatel fotokoolitustel heade ja mitmekülgsete fotograafide käe all. Mind on alati saatnud mõte, et õppimisest ei peaks saama küll, tihti tunnen, et mida rohkem ma tean, seda rohkem teada tahan ning kavatsen end täiendada ka edaspidi.

Olen siiani pildistanud erinevaid peresid, portreesid inimestest, üritusi, rasedaid, pulmi, beebisid jpm. ning üritanud leida seda, mis mind kõige enam paelub.

Tasapisi jõuan üha rohkem selgusele, et peresid ja lapsi pildistada on väga tore ning alati väljakutseid esitav, kuid mu silmad paneb eriti särama portree- ja buduaaripildistamine.

Mulle tohutult meeldivad pildid, kus iga inimene tunneb end tõeliselt kaunina. Minu eesmärk on näidata, et oled ilus sõltumata sellest kui vana või mis kaalus sa oled. Me kõik peaksime end rohkem armastama just sellisena nagu praegu oleme. Enne pildistamist saame rääkida sinu soovidest, et pildistamine oleks võimalikult isikupärane, aitan valida aksessuaare ning riideid ning pildistamisel juhendan sind, et leida sinu kõige säravamad küljed.

Pildistan nii õues, stuudios kui ka sinu kodus. Üldiselt ei pea minu juurde pildistama tulemist kartma, ma alati juhendan sind ja aitan sul end kaamera ees võimalikult mugavalt tunda.

Paar aastat tagasi käisin ka üht teist pildistamise jaoks üliolulist ametit õppimas. Nimelt õppisin jumestajaks. Mul oli suurepärane õpetaja, kelle käe all sain parimad nipid, kuidas teie ilu rõhutada, ja teid säravaks teha. Enamasti pakun fotomeiki, aga kui soovid end peo jaoks üles lüüa, siis teen nii jumestuse kui ka lokisoenguid.
Minu poolt pakutava fotomeigi eesmärk ei ole sind katta paksu krohvikihiga, et sa end ära ei tunneks, vaid pühin sul näost väsimuse ja argimured. Löön sind särama ning lasen sul pakatada ilust, mis muudab suurepäraseks nii sinu enda kui ka sinu kaaslaste tuju. Jumestuse tegemiseks kasutan kvaliteetseid Jane Iredale mineraalkosmeetika tooteid, mis jäävad nahal kerged, sulanduvad just kui kokku sinu nahaga, samas on näol kerged ja ei tekita raskustunnet.

Pildistan Lõuna-Eesti suurimas stuudios, Karramel stuudios. Seal on alati imeline interjöör, mis muutub mitu korda aastas. Stuudios olevale sisekliimale saab alati loota, kunagi ei saja vihma ja samas pole ka liiga kuum. Fotograaf Tartus.

Kui sul on mõni hea idee, soov või küsimus, võid julgelt mulle kirjutada või helistada.

Pildistamiseni!