HINNAKIRI

KÕIGE KIIREM JA MUGAVAM VIIS MINU GALERII JA KÄEKIRJAGA TUTVUMISEKS ON KAS FACEBOOKIS VÕI INSTAGRAMIS.

♡ BUDUAARI FOTOSESSIOON – 330
(Püsikliendile
– 295 €)Pildistamise aeg stuudios või kodus on umbes 90 minutit. Soovi korral saab pildistada ka näiteks hotellis (hind kokkuleppel). Jumestuse teenuse soovitan juurde osta. Jumestuse tegemiseks kasutan Jane Iredale mineraalkosmeetika tooteid. Jumestuse teeme stuudios, kust on võimalik juurde paluda ka juuksur. Kui jumestus tehtud, liigume kõrval ruumi, kus saame mõnusalt ja privatselt pildistada. Seega toimub kogu tegevus samas stuudios ja ei pea erinevate kohta vahel jooksma. Nii mugav.
Sensuaalne buduaarisessioon on ideaalne naise ilu rõhutamiseks ja ajatu mälestuse jäädvustamiseks. Pildistamist planeerides arvestan kindlasti sinu soovidega, ja lõpptulemus jääb kaunis ning lummav. Sobib ideaalselt ka paarile. Lõpptulemusena valmib umbes 20 hoolikalt töödeldud fotofaili.

Buduaarisessiooniga kingituseks kaasa 10 paberpilti mõõdus 15×23 cm ning soovi korral pildid mälupulgal.
Rohkem pilte buduaarisessioonist leiad siit.

♡ STUUDIO- JA VÄLIFOTOSESSIOONID (Tartu piires)


30 MINUTIT – 140 € (püsikliendile 30 MINUTIT – 115 €)
60 MINUTIT – 190 € (püsikliendile 60 MINUTIT – 165 €)
90 MINUTIT
– 240 (püsikliendile 90 MINUTIT – 215 €)

120 MINUTIT – 290 (püsikliendile 120 MINUTIT – 265 €)

Tunnine sessioon on sobilik pikaks portreesessiooniks, perele, paarile, lapseootuse jäädvustamiseks vm. Sessiooni jooksul jõuab riideid vahetada ning kasutada erinevaid taustu. Looduses pildistades jõuame teha pilte mitme lokalisatsiooni taustal. Fotosessiooni jooksul juhendan sind ja aitan sättimisega, nii et pildile jäämist või pildistama tulemist ei pea kartma.


30 minutilise pildistamise jooksul valmib vähemalt 20 ning 60 minutilise pildistmise jooksul 40 hoolikalt töödeldud ning suuremõõdulist fotofaili.

Kõik fotosessioonid on minu poolt juhendatud, kuid ära muretse, jätame ruumi ka spontaansusele, fantaasiale ja ilusatele hetkedele. Kui sul on endal mõtteid, mida sessioonilt ootad või kui sul on mõni lahe hobi, mida piltidele kaasata, siis anna mulle kindlasti ennem teada.
Igalt pildistamiselt saab klient lingina privaatse veebigalerii, mida on mugav teistele näitamiseks jagada. Samuti saab alla laadida suureformaadilisi pilte terve albumina või üksikult. Enne pildistama tulekut tutvu kindlasti minu käekirjaga, ning lisaküsimuste puhul kirjuta mulle.

Stuudios pildistamise puhul rakendub vastavalt pildistamise pikkusele broneeringu tasu. See tuleb kanda otse stuudio arvele ja juhised selleks saab minu käest. Pildistamise tühistamise korral broneeringutasu ei tagastata, küll aga saab pildistamise aega muuta kuni 24 tundi enne pildistamist.

Väljaspool Tartut/Võru linna lisandub pildistamisel hinnale transpordi kulu 0,50 €/km

Beebiootuse piltide galerii on leitav siit.

Perepiltide galerii on leitav siit.

Portreepiltide galerii on leitav siit.

♡ JUMESTUS – 45 € (soovi korral lisaripsmed 5€)

♡ JUMESTUS PRUUDILE– 50 €

♡ LOKISOENG – al. 30

♡ OSALISELT KINNI SOENG – al. 35


Fotojumestus tegemisel kasutan kvaliteetseid Jane Iredale mineraalkosmeetika tooteid. Jumestus jääb kerge ja loomulik, samas väga hästi kattev. Jumestuse tegemiseks tuleb arvestada tund aega. Jumestuse teeme samas stuudios, kus pildistamegi, nii ei pea erinevate asukohtade vahet jooksma ja saab rahulikult lasta end särama lüüa. Samast stuudiost saame soovi korral otsida ka juuksuri.
Pilte minu tehtud jumestusest leiad siit.

Väljaspool stuudiot jumestuse tegemiseks lisandub hinnale 35 eurot, kohaletulemise tasu.
Väljaspool Tartut/Võru linna lisandub pildistamisel hinnale transpordi kulu 0,50 €/km

♡ KODUNE BEEBI- VÕI PERESESSIOON – 270 € (püsikliendile – 240 €)Pildistamise kestus umbes 90-120 minutit. Pilte teeme beebist, perega, emast ja isast beebiga ja kui peres on veel lapsi, saame ka nemad pildile püütud. Beebi pildistamiseks on parim aeg kuni 5-8 päeva vanuselt, mida aeg edasi, seda rohkem on beebid ärkvel. Aga loomulikult sobib pildistada ka teises vanuses beebisid. Sama paketiu raames saame teha ka suuremate lastega koduse pildistamise. Oma koju kutsumist ei pea kartma, kindlasti leiame sobivaid kohti pildistamiseks. Iga kodu on omanäoline ja sinu kodu on just sinu ja su pere nägu. Mul on endal kaasas omajagu aksessuaare ning vajadusel ka lisavalgust. Beebit oma koduses keskkonnas pildistada on kõige mõnusam, kuna kõik tunnevad ennast vabalt, aksessuaarid on käepärast ning beebiga ei pea kuhugi liikuma.

Koduse beebi- või peresessiooni jooksul valmib keskmiselt 60 hoolikalt töödeldud fotofaili.
Ka selle paketi juurde on võimalik soovi korral küsida jumestust!

Hinna sees 10 paberfotot 10×15 cm. Sinu juures näeme!Rohkem pilte leiad siit.

Väljaspool Tartut/Võru linna lisandub pildistamisel hinnale transpordi kulu 0,50 €/km

♡ PULMAPAKETID


I pakett – laulatus/registreerimine +ilupildid – al. 320 €
II pakett – laulatus/registreerimine +ilupildid + õnnitlemine (4 h) – al. 430 €
III pakett – laulatus/registreerimine +ilupildid + pulmapidu (10 h) – al. 800 €

Pikk pulmapäev sisaldab pildistamist alates pruudi ja peigmehe sättimisest kuni tordi lõikamiseni. Hinna sees eelnev kokkusaamine ning proovipildistamine (60 min).


Pulmapakettide hinna osas küsi alati personaalset hinnapakkumist. Kliendile pildid mälupulgal lisaks 10 vabalt valitud trükitud pilti suuruses 10×15 cm.
Pulmapiltide valmimise aeg on keskmiselt 6 nädalat. 10 pildiline kiirgalerii valmib mõne päeva jooksul.

Pulmapiltide galerii on leitav siit.

♡ ÜRITUSTE PILDISTAMINE – 150 €/h (esimene tund)


Tunnise ürituse pildistamine 130 €/h, Kahetunnine ürituse pildistamine 225€ ja kolme tunnine ürituse pildistamine 290 €. Pikemad üritused kokkuleppel. Pildistamise kestus on eelnevalt kokku lepitud tundide arv. Ürituste alla sobivad tähtpäevad (v.a. pulmad), peod, sünnipäevad, jõulupeod, firmapeod jne.
Väljaspool Tartut/Võru linna lisandub pildistamisel hinnale transpordi kulu 0,50 €/km

♡ KINKEKAARDID – ideaalne kingitus!30 MINUTIT – 140

60 MINUTIT – 190

Väljaspool Tartut/Võru linna lisandub pildistamisel hinnale transpordi kulu 0,50 €/km.

Pildid saab kätte enamasti kuni kuu aja jooksul, tavaliselt küll kiiremini, sõltuvalt töö mahust. Kui sul on mõni soov, mida hinnakirjas pole või tahad miskit üle täpsustada, siis võta minuga julgelt ühendust, näiteks kirjuta mulle meilile info@liisraudsepp.ee või Facebooki Liis Raudsepp Photography.
Pilte teist või teie perest ilma luba küsimata ei avalda!

Lisaks on minu kaudu võimalik tellida erinevas suuruses kvaliteetseid paberfotosid, fotolõuendeid ja fotokapasid, küsi lisa!

Liis Raudsepp Photography jätab omale õiguse teha hinnakirjas muudatusi ilma ette teatamata. Enne hinnakirja muudatust tehtud broneeringuid muudatus ei mõjuta.

Meeldiva kohtumiseni!